درباره فرش داریوش

تماس با ما

تاریخچه

فرش داریوش محصولی از شرکت فرش تندیس راوند کاشان است که در بازار های داخلی و خارجی حضور فعالی دارد. این شرکت در سال 1380 در شهر کاشان، قطب صنعت فرش ماشینی ایران، فعالیت خود را شروع نموده و از همان ابتدا تولیدات خود را با بهره مندی از مرغوبترین الیاف، با تنوع رنگی بالا و به کارگیری پیشرفته ترین دستگاههای بافت فرش ماشینی از کشورهای بلژیک و آلمان آغاز نموده است.

در این راستا با تکیه بر دانش متخصصین خود در تیمهای طراحی، تولید و فروش با سابقه 19 ساله خود توانسته اعتماد مخاطبین خود را از لحاظ کیفیت و تنوع حفظ نموده و جایگاه خود را در بازارهای داخلی و خارجی تثبیت نماید.

ما بر این باوریم که همیشه بهترینها لایق مردم ماست و در این راستا، بهره مندی ازبرترین تکنولوژی روز دنیا، حفظ و ارتقاء کیفیت محصولات و جذب و رشد نیروی انسانی متخصص، سرآمد فعالیت های شرکت تندیس راوند می باشد.

در تائید این کلام فعالیت های ذیل صورت گرفته است:

  • کسب نشان ملی استاندارد ایران و گواهینامه ISO 9001:2008 از Moody International انگلستان

  • ایجاد آزمایشگاه تست نخ و بخش QC جهت ثبات کیفیت محصولات

  • آموزش مداوم پرسنل تمامی واحدها

رسالت

رسالت ما تولید و عرضه انواع فرشهای دستبافت گونه ماشینی با استفاده از مرغوبترین الیاف، با کیفیت ترین رنگ ها و پیشرفته ترین دستگاههای بافت فرش جهت ارتقاء کیفیت زندگی افراد با درنظر گرفتن تنوع مستمر محصولات و اتکا بر استانداردهای جهانی با توجه به نیازهای مشتریان و تامین نیاز آنها می باشد.

ارزشهای ما:

  •  پاسبانی از هویت فرش ایرانی

  •  جلب رضایت مشتری

  •  بهره مندی از تکنولوژی و حفظ کیفیت محصول

  •  کارآفرینی و رشد پرسنل

  •  خلاقیت و نوآوری

  •  احترام به محیط زیست

تیم های متخصص ما

واحد تولید
واحد تولید
در این واحد مهندسین تولید ما که از متخصصین آموزش دیده دانشگاههای برتر کشور هستند، ابتدا نخ های درجه 1 را در آزمایشگاه مجهز تست کرده و درصورت تائید، با استفاده از پیشرفته ترین دستگاههای تولید فرش دنیا اقدام به تولید فرشهای دستبافت گونه می نمایند.
واحد طراحی
واحد طراحی
در این واحد طرحان متخصص در حوزه طراحی فرش با توجه به نیاز مشتریان با خ قیت خود و بکارگیری پیشرفته ترین نرم افزارهای دنیا اقدام به طراحی نقشه انواع فرشها برای انواع سبک ها و سلیقه های مختلف می نمایند.
واحد فروش داخلی
واحد فروش داخلی
در این واحد مدیران متخصص در زمینه های مختلف فروش، اقدام به آگاه سازی و رفع نیاز مشتریان با سلیقه های مختلف می نماید. احترام به مشتری و جلب رضایت او مهمترین عنصر، برای تیم های ما خصوصا واحد فروش است که همواره مشتریان خود را از ذینفعان شرکت می دانند. واحد فروش ما در 28 استان ایران و 12 کشور در قاره های مختلف حضور فعال دارد.
واحد بازاریابی و فروش بین الملل
واحد بازاریابی و فروش بین الملل
در این واحد، به موازات صادرات و فروش بین الملل، کلیه فعالیت های شناسايي بازارهاي هدف، برندینگ، ترويج و توسعه فروش مانند تبليغات، شركت در نمايشگاه‌ها و استفاده از ساير ابزارها جهت معرفي محصولات و جلب مشتريان صورت می پذیرد.
بررسي و تحليل موقعيت بازار از نگاه قيمت گذاري و تصميم سازي جهت تعيين استراتژي فروش
و همچنین تهيه و ارايه گزارشات تحليلي و آماري به مشتریان از مسئولیت های این واحد می‌باشد.

سخنی از مدیران فرش داریوش

بزرگترین مسئولیت ما در واحد فروش ایجاد رضایت مطلوب در مشتریان جدید و حفظ اعتماد مشتریان وفادارمان است

محمد نوروزی - مدیر فروش